אודות

קוויקליזארד (Quicklizard) מובילה את טרנספומציית התמחור הדיגיטלי של קמעונאים ושל מותגים המוכרים ישירות לצרכן. באמצעות תוכנת תמחור מבוסס AI אנו מסייעים ללקוחותנו לתמחר את מוצריהם בקו אחד עם מטרותיהם העסקיות. המחיר הנכון לכל מוצר. בכל ערוץ. בכל זמן.

הנהלה

פיני מנדל

מנכ"ל ומייסד-שותף

כמייסד-שותף ומנכ"ל קוויקליזארד, אני מושקע כל כולי בהצלחת לקוחותינו ובהרחבת העסקים הבינלאומיים שלנו, הצומחים במהירות. אני מוביל צוות הולך וגדל של עובדים ושותפים ברחבי העולם, ומחפש כל הזמן הזדמנויות עסקיות וכשרונות חדשים. לפני שייסדתי את קוויקליזארד, כיהנתי כמנכ"ל חברת 3Base (שנרכשה בשנת 2012).

יוסי כהן

סמנכ"ל טכנולוגיה ומייסד-שותף

כמייסד-שותף וסמנכ"ל טכנולוגיה של קוויקליזארד, אני אחראי לתכנון האסטרטגי ולמימוש בפועל של מפות הדרכים שלנו בנוגע למוצרים ולטכנולוגיה. אני מוביל את הצוותים שלנו בתחומי הפיתוח, ניהול המוצר ומדע הנתונים ליצירת פלטפורמת בינה מלאכותית לאופטימיזציית תמחור. לפני שייסדתי את קוויקליזארד, הייתי מייסד-שותף בחברת 3Base (שנרכשה בשנת 2012).

אור שטוקלמן

סמנכ"ל כספים

באמתחתי ניסיון רב בבנייה ובניהול צוותים פיננסיים בינלאומיים, אותו אני מנצל להרחבת צמיחת החברה באמצעות איזון בין מטרות עסקיות קצרות וארוכות טווח. לפני שהצטרפתי לקוויקליזארד, כיהנתי כמנהל כספים בקבוצת פרודלים (Prodalim) (צפון ומרכז אמריקה), וכראש צוות שירותי ביקורת בתחום ההייטק בחברת רואי החשבון E&Y.

ניר מאור

סמנכ"ל שיווק

כמנהל שיווק מנוסה בתחום התוכנה הארגונית, הובלתי מחלקות שיווק בשתי חברות שהיו לחדי קרן ובחברת ענק טכנולוגית אחת. כסמנכ"ל שיווק בפעם השלישית, רכשתי מקצועיות בבניית צוותי ותוכניות שיווק גלובלי בתחום ה- B2B SaaS. לפני שהצטרפתי לקוויקליזארד כיהנתי כסמנכ"ל השיווק של חברת ארניקס.ניר כהן

סמנכ"ל תפעול

כסמנכ"ל תפעול, אני ממוקד בבנייה ובהובלה של צוותים גדולים, לתמיכה בצרכים העסקיים המתפתחים של לקוחות קוויקליזארד. ברשותי ניסיון עשיר בניהול צוותים גדולים ובתמיכה במאגר גדול של לקוחות. לפני שהצטרפתי לקוויקליזארד, בניתי ופיתחתי צוותי שיווק וצמיחה, פיתחתי אלגוריתמים והובלתי חדשנות מוצרית.

טל וובר

סמנכ"ל קשרי שותפים

כסמנכ"ל מכירות, אני מביא עמי 25 שנות ניסיון עסקי בייעוץ אסטרטגי, שיווק, מכירות, פיתוח עסקי והנדסה פיננסית של טכנולוגיות מתקדמות ושווקים בצמיחה. מקמעונאות ומסחר אלקטרוני ועד שירותים פיננסיים, תקשורת, סייבר וכיוצא בזה, אני מבסס יחסים אסטרטגיים פוריים עם מגוון רחב של שותפים בתחום הפתרונות והטכנולוגיה. 

דירקטוריון

ישי קב

יו״ר דירקטוריון

פיני מנדל

מנכ״ל ודירקטור

עמיחי הלמן

דירקטור חיצוני

קרן פרימור כהן

דירקטור חיצוני

אברי קציר

דירקטור

גילי הרט

דירקטור

יוסף כהן

דירקטור